Laipni lūdzam ADAX mājaslapā
ADAX International: LV

Par mums

ADAX dibināts 1948.gadā, tas pieder norvēģu ražošanas koncernam Glen Dimplex. ADAX specializējas apsildes iekārtu izstrādē, ražošanā un izplatīšanā.

Personāls sastāv no vairāk kā 200 cilvēkiem, kas bāzējas divās rūpnīcās - ADAX AS (Svelvik, Norvēģija) un ADAX UAB (Paņeveži, Lietuva). Gadu gaitā uzņēmums ir radījis profesionālu ražošanas, pārdošanas un apkalpošanas struktūru, kas apkalpo klientus visā pasaulē. Uzņēmuma darbinieki ik dienu strādā, lai piedāvātu saviem klientiem inovatīvus, augstākās kvalitātes un labākā dizaina sildītājus, kas spētu apmierināt jebkura patērētāja vajadzības.

ADAX ir preču zīmju ADAX, GLAMOX heating un NOREL autortiesību īpašnieks un ražo šo zīmolu elektriskos konvektorus gan mājām, gan komerciālām iestādēm, siltumventilatorus, pārnēsājamos sildītājus, apavu, dvieļu un drēbju žāvētājus. Mūsdienīgs dizains, nepārtrauktas inovācijas, energoefektivitāte un videi draudzīgu materiālu izmantošana ir padarījuši ADAX par līderi elektriskās apsildes tirgū Norvēģijā un citās Ziemeļvalstīs. ADAX eksportē savu produkciju uz Bulgāriju, Horvātiju, Dāniju, Igauniju, Latviju, Somiju, Grieķiju, Japānu, Poliju, Švieci, Zviedriju un citām valstīm visā pasaulē.

Sakarā ar zemām kapitāla izmaksām, vienkāršu uzstādīšanu, ērtu vadību un energoefektivitāti, elektriskā apsilde var būt kā pamata tā arī papaildus apsilde jebkurā dzīvojamā, komerciālā vai administratīvā ēkā. ADAX plašais produktu klāsts ļauj izmantot visas elektriskās apsildes priekšrocības mājās, dzīvokļos, skolās, kafejnīcās, restorānos, veikalos un birojos.

Visa ADAX produkcija ir sertificēta, ar CE marķējumu un tai ir piecu gadu garantija.
 

 

ELEKTRSKIE
KONVEKTORI

Dzīvojamo, komerciālo un citu telpu apsildei.